Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem

1.910 kr.

Fra kun 191,00 kr / måned med
På lager

Betalingsmuligheder

MobilePay Apple Pay Dankort Visa Mastercard

Har du set?

Christina Charm til læderarmbånd Roots of a tree i forgyldt

Christina Charm til læderarmbånd Roots of a tree i forgyldt
Den oprindelige pris var: 349 kr..Den aktuelle pris er: 279 kr..

Christina Charm til sølv armbånd Marguerite Beauty i forgyldt

Christina Charm til sølv armbånd Marguerite Beauty i forgyldt
Den oprindelige pris var: 599 kr..Den aktuelle pris er: 300 kr..

Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem

Er du på udkig efter smykker? Så er du havnet det helt rigtige sted. Med Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem bliver din stil bare lidt mere personlig, og her får du virkelig et smykke, der imponerer – og som er lavet med fokus på hvert enkelte detalje.

Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem er fra producenten mærke, som er anerkendte for at udvikle flotte, holdbare og smukke smykker, der fås i flotte designs, og som derfor matcher godt ind i din garderobe og samtidig lever op til dine behov.

Lynhurtig fragt af smykker – bestil med det samme

Når du bestiller Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem får du selvfølgelig tjep levering, og du slipper for selv at møde op i en butik og forsøge at få fragtet varen hen til dig. Når du køber Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem online, kan du nemlig vælge bestille med levering direkte til dig.

Det betyder, at du modtager Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem uden bøvl og før, du ved det.

Smykker du kan regne med – opdag vores udvalg

Hos HjortSmykker mener vi ikke, det behøver at være udfordrende at købe smykker som fx Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem. Derfor forsøger vi at gøre vores bedste med at udvælge de bedste og mest solgte smykker til dig.

Det indebærer, at vi finkæmmer internettet, så du ikke behøver – og derfor kan du altid besøge HjortSmykker, når du mangler det forkromede overblik.

På den måde spotter du hurtigere det smykkeprodukt, du kigger efter.

Hos HjortSmykker finder du altid de bedste smykker

Er det tid til at udskifte smykkerne? Så spotter du altid det, du mangler hos HjortSmykker. Vi har fundet det bedste på smykkemarkedet til dig, så du hurtigere får overblikket og dermed kan købe det rigtige produkt til den bedste pris.

Opdag også vores andre kategorier, som du finder i toppen af siden i menuen.

Gør et kup hos HjortSmykker

Hos HjortSmykker spotter du uden besvær det, du mangler – uanset om det er ringe, halskæder, armbånd, øreringe, eller noget helt syvende.

 

Yderligere information

EAN

1207800339753

Arne Jacobsen Roman armbåndsur Ø34mm i guldfarvet med sort rem