Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm

1.250 kr.

På lager

Betalingsmuligheder

MobilePay Apple Pay Dankort Visa Mastercard

Har du set?

Venus ørering - forgyldt

Pladsholder
175 kr.

Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm

Er du på udkig efter smykker? Så er du havnet det helt rigtige sted. Med Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm bliver din stil bare lidt mere personlig, og her får du for alvor et smykke, der imponerer – og som er lavet med fokus på den mindste detalje.

Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm er fra mærket mærke, som er anerkendte for at udvikle flotte, holdbare og smukke smykker, der kommer i flotte designs, og som derfor passer perfekt ind i din garderobe og samtidig lever op til dine behov.

Lynhurtig levering af smykker – bestil med det samme

Når du bestiller Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm får du selvfølgelig tjep levering, og du slipper for selv at troppe op i en butik og forsøge at få fragtet varen hjem til dig. Når du køber Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm online, kan du nemlig vælge bestille med levering hjem til dig.

Det betyder, at du får Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm uden bøvl og før, du ved det.

Smykker du kan regne med – find det i vores udvalg

Hos HjortSmykker synes vi ikke, det behøver at være udfordrende at bestille smykker som fx Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje – Ø11 mm. Derfor forsøger vi at gøre vores bedste med at udvælge de bedste og mest solgte smykker til dig.

Det betyder, at vi finkæmmer internettet, så du ikke behøver – og derfor kan du altid smutte forbi HjortSmykker, når du vil have det forkromede overblik.

På den måde finder du hurtigere det smykkeprodukt, du mangler.

Hos HjortSmykker får du altid de bedste smykker

Er det tid til at udskifte smykkerne? Så får du altid det, du mangler hos HjortSmykker. Vi har fundet det bedste på smykkemarkedet til dig, så du hurtigere får overblikket og dermed kan købe det rigtige produkt til den bedste pris.

Opdag også vores andre kategorier, som du finder i toppen af siden i menuen.

Gør et kup hos HjortSmykker

Hos HjortSmykker finder du uden besvær det, du har brug for – uanset om det er ringe, halskæder, armbånd, øreringe, eller noget helt syvende.

 

Yderligere information

EAN

5713275262015

Georg Jensen Daisy vedhæng i forgyldt med hvid emalje - Ø11 mm